Концерт «Рождественская прелюдия 2019″ поддерживают: Рижская дума, департамент образования, культуры и спорта Рижской думы, АО GASO, бюро присяжного адвоката Виктора Тихонова, т/ц Spice, SIA East — West Transit, типография Eveko, АО Antalis.

Информативные партнеры: Lounge FM, издательство Rīgas Viļņi, издательство Dienas Žurnāli, информационное агентство LETA, журналы «Открытой город»,  Riga This Week.

Jūsu atbalsts ir ļoti svarīgs un nepieciešams, lai mēs-mākslinieki varētu sniegt prieku un iedvesmot cilvēkus, kas nebūtu iespējams bez Jūsu palīdzības.
                                                                                                                                          Jūsu Inese Galante

Ineses Galantes fonda darbības pamatprincipi balstīti uzskatā, ka mūzika ir universāla valoda, kas spēj apvienot un integrēt dažādus sabiedrības slāņus. Kā arī atbalstīt jauno talantu attīstību gan Latvijas mērogā, gan arī Eiropas kultūras telpas robežās. Par vienu no saviem galvenajiem uzdevumiem fonds uzskata darbu kultūrizglītībā un mūzikā, stiprinot kultūras elementa klātbūtni valsts sabiedrības ikdienā, integrējot citu valstu kultūru Latvijā un popularizēt Latviju ārvalstīs.

Katru gadu Ineses Galantes fonds organizē vairākus ilgtspējīgus projektus :

▪ konkursu jaunajiem izpildītājmāksliniekiem «Ineses Galantes talanti» (IGT), atlases dalībnieku skaits līdz pat 200 jaunajiem talantiem, kuriem pateicoties fonda partneriem, tiek piešķirtas stipendijas, nodrošinātas profesionāla muzikālā izglītība un skatuves pieredze.

▪ Starptautisks mūzikas festivāls «Summertime-aicina Inese Galante» Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē  (~20 000 apmeklētāji)

▪ koncertu cikls  klasiskās mūzikas intergrācija Latvijā «Inese Galante un Draugi» (tradicionāli Lieldienu, Ziemassvētku koncerti u.c.)

SADARBĪBAS PIEDĀVĀJUMS : spiediet šeit


Концерт «Рождественская прелюдия» 2019Концерт «Рождественская прелюдия» 2018