Ziemassvētku prelūdija / 20.12.2014 plkst. 19:00 Rīgas Domā

ZsvPreludija_BB_200x300

Ziemassvētki ir brīnumu, skaistuma, harmonijas un, protams, mūzikas laiks. 20. decembrī Ineses Galantes fonds aicina uz mirkli aizmirst par ikdienas steigu un ielūkoties pasakainā pirmsziemassvētku skaņu pasaulē kopā ar spilgtiem Latvijas māksliniekiem – niansēm bagātā soprāna īpašnieci Inesi Galanti, neordināro kontrtenoru Sergeju Jēgeru, Ineses Galantes ilggadējo draugu – ērģelnieku Aivaru Kalēju, jauniem talantiem Daniilu Bulajevu (vijole) un Andreju Feldmani-jaunāko (klavieres), kā arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu kori, dirigents Romāns Vanags.

Ineses Galantes fonda labākajās tradīcijās klausītājiem tiek gatavots īpašs pārsteigums – par to kļūstikšanās ar izcilo stīgu kvartetu Prometheus Quartett, kura repertuārā ietilpst ne tikai klasiskiromantiskā laikposma šedevri, bet arī 20.-21. gadsimta mūzika visā stilistiskajā un žanriskajādaudzveidībā. Kvartets tika dibināts Vācijā 1997. gadā un kopš tā laika ar panākumiem koncertē gan dzimtenē, gan ārzemēs. Jāatzīmē arī kvarteta sadarbība un kopprojekti ar pasaules līmeņa mūziķiem – Džo Kokeru, Cukero, grupu Westlife.

Koncertā skanēs akadēmiskās mūzikas klasiķu skaņdarbi.

Lai šī Ziemassvētku pievakare sniedz jums svētku noskaņu un atstāj jūsu sirdīs daļiņu no ziemas pasakas, ko iedvesmo balsu, stīgu un ērģeļu izjustie tembri!