Inese Galante un draugi uzstāsies jaunā, unikālā projektā VIVA LATVIJA!

12.septembrī plkst. 20.00 Lielajā ģildē uzstāsies pasaulslavenā operas dīva, Triju zvaigžņu ordeņa kavaliere Inese Galante. Viņas brīnišķīgo balsi, tās samtaino tembru, niansētos pianissimo un spēju sasniegt dramatisma pilnu dziļumu ir iemīļojuši cilvēki visā pasaulē. Ne velti dziedātājas repertuārā ir aptuveni 40 vadošās operlomas, kas dziedātas uz pasaulē visprestižākajām skatuvēm.

“Ineses Galantes fonda” jaunais projekts VIVA LATVIJA! ir iecerēts kā īpašu, līdz šim nebijušu pasākumu sērija. Proti, tie vienlaikus būs koncerti, sarunas ar skatītājiem un meistarklases, kuru laikā slaveni mūziķi un izpildītāji atklās savas profesionālās meistarības noslēpumus un atbildēs uz zālē klātesošo klausītāju jautājumiem. Latvijas koncertdzīvē šāds formāts ir unikāls.

Koncertā dziedātāja izpildīs vairākas skatītāju iemīļotas kompozīcijas, tostarp leģendāro Summertime. Tāpat klausītāji dzirdēs ārijas un mīlas duetus no slavenām operām. Tos Inese Galante dziedās kopā ar talantīgiem jaunajiem izpildītājiem – LNO solistu, tenoru Artjomu Safronovu un baritonu Daniilu Kuzminu. Abi dziedātāji ir iepriekšējos gados notikušo konkursu “Ineses Galantes talanti” uzvarētāji. Koncertā piedalīsies arī citi konkursa laureāti.

Projekts VIVA LATVIJA! ir izaudzis no Ineses Galantes aizsāktās radošās akcijas sociālajos tīklos. Maijā, atbalstot Latvijas sabiedrību, dziedātāja kopā ar pianistu Andreju Osokinu un nīderlandiešu saksofonistu Henku van Tvillertu ierakstīja video ar Džulio Kačīni skaņdarbu “Ave Maria”. Savā laikā tieši Inese padarīja šo skaņdarbu ļoti populāru visā pasaulē, iekļaujot to savā diskā “Debut”. Ierakstu izlase ieguva zelta un platīna statusu. Šodien šis izpildījums ir kļuvis ikonisks, nesen tas iekļauts virtuālajā tūrē pa leģendāro Parīzes Dievmātes katedrāli. Skaņdarbs izskanēs arī Lielajā ģildē notiekošajā koncertā.

Unikālā muzikālā vakara gaitā mākslinieki no skatuves sarunāsies ar skatītājiem: operas dīva Inese Galante stāstīs dažādus notikumus radošajā dzīvē, atklās meistarības un panākumu noslēpumus, atbildēs uz skatītāju jautājumiem, savukārt jaunie talanti pastāstīs par saviem sasniegumiem. Bet vadītājs un moderators – sens Ineses Galantes fonda draugs – burvīgais Valters Krauze skatītāju un dziedātāju dialogam piešķirs gan dinamismu, gan arī zināmu intrigu.

Pasākums būs īpašs notikums ne tikai mūzikas skolu audzēkņiem, bet arī visiem jaunu muzikālo vakaru formātu cienītājiem.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes tīklā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/83169

Pasākuma lapa sociālajā tīklā Facebook: https://www.facebook.com/IneseGalanteundraugi

Organizē: Ineses Galantes fonds.

Pasākumu atbalsta: Rīgas dome, Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departaments, zvērināta advokāta Viktora Tihonova birojs, SIA East – West Transit, AS Antalis, tipogrāfija Eveko, Pūre šokolāde, Venden.

Informatīvie partneri: Lounge FM, Vip Lounge, izdevniecba Rīgas Viļņi, Ka būt laimīgai, UNA, Lublu, Сегодня, Суббота, Открытый город, L’OFFICIEL, Riga This week, Titanium, maminuklubs.lv, neatkariga.lv, press.lv.

Afisa_VivaLatvija_Galante_LV_atbalst Saskaņošanai

 


Inese Galante un draugi. Jaunais, unikālais projekts VIVA LATVIJA! 2020